День молоді

Студенти та викладачі Виноградівського державного  коледжу МДУ стали активними учасниками  Дня молоді , що проводився у м. Виноградів 25 червня 2017 року.

В програмі дня: парад вишиванок, спортивні естафети, благодійний ярмарок, естафети барменів та ін. Студентки спеціальності «Швейне виробництво» представили три колекції одягу власного авторства «Подих літа» – Гомонай Юля, «Fashion  woman» – авторський колектив ІІІ курсу,  «Сrazy style» – авторський колектив І курсу.

Майстер-класи провели студенти спеціальності  «Виготовлення виробів зі шкіри» та «Ресторанне обслуговування». Зі сцени лунали музичні композиції студентів спеціальності «Електропостачання».