День туризму

З нагоди святкування Дня туризму 27 вересня у Виноградівському державному коледжі була організована виставка-конкурс студентських плакатів на тему «Туризм для всіх». Автори плакатів намагалися відобразити у своїх роботах своє бачення туристичної привабливості України та світу.

З метою розвитку пізнавального інтересу до професійної діяльності, знайомства з матеріальною і духовною культурою народу, формування почуття регіонального патріотизму та підвищення туристичного іміджу Закарпаття, студенти ІV курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» в рамках тижня туризму проводять екскурсії м. Виноградів для студентів всіх спеціальностей коледжу.

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника. Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері – сфері туристичного бізнесу. Свято персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, а також всіх, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок.