Літературні читання видатного українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня 2017 року у Виноградівському державному коледжі Мукачівського державного університету відбулися літературні читання видатного українського поета та художника    Тараса Григоровича Шевченка.

Таким чином, студенти та викладачі української літератури  в котре вклонилися  світлій пам’яті поета.

У кожного Шевченко – свій,  тому і вірші студенти обрали самі, керуючись власними уподобаннями та міркуваннями.

У виконанні студентів прозвучали «Катерина», «Лілея», «Заповіт», «Мені тринадцятий минало» та ін..  Найкраще змогла передати  трагізм долі головної героїні «Лілеї» Боклажук Христина, студентка спеціальності «Туристичне обслуговування». Також студенти представили своє бачення творів Т.Г. Шевченка в  ілюстраціях.