Міс Коледж-2017

11 травня Виноградівський державний коледж обирав «Міс коледж 2017».
До цього дня конкурсантки готувалися кілька місяців. На розсуд журі дівчата представили дефіле «Візитна картка», «Молодіжний стиль», «Вбрання з підручних матеріалів», продемонстрували свої інтелектуальні здібності, а також дивували талантами: піснями, танцями, кондитерськими виробами, вишивкою, сувенірними виробами, уроками монтажу. У перервах між виходами глядачів радували своїми виступами студенти колежу.
В складі журі цьогоріч були директор Виноградівського міського будинку культури Святослав Гал; організатор дитячого конкурсу краси, засновник школи моделей «Van models Vynohradiv» Наталія Гриньо, стиліст-візажист, власник магазину косметики та парфумерії «Парфум» Світлана Козушко; професійний фотограф, голова Виноградівського осередку спілки фотохудожників Іван Буркало; голова журі директор Виноградівського державного коледжу МДУ Йосип Іваніга.

Титул «Міс коледжу 2017» здобула студентка І курсу спеціальності «Швейне виробництво» Анжеліка Зелік;
«І віце-міс» – Емілія Кучінка;
«ІІ віце-міс»  – Євгенія Дімітрієва, «Міс талант» – Ірина Онисько;
«Міс фантазія» – Неллі Ковач, «Міс грація» – Мар’яна Сусик;
«Міс глядацьких симпатій» – Євгенія Дімітрієва.