Презентація першого офіційного туристичного промо-ролика Виноградівського району

Викладачі та студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» Виноградівського державного коледжу МДУ 5 жовтня відвідали презентацію першого офіційного туристичного промо-ролика Виноградівського району, що проходила у великому залі палацу родини Перені. Окрім того на заході відбулася виставка картин місцевих художників, на яких були зображені місця показані у відео роботі.

Голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк зазначив: – “Ця робота – це перший із серії туристичних промо-роликів Виноградівського району. Наступні ролики розповідатимуть про красу природи Виноградівщини у різні пори року, культуру, народні звичаї та забави нашого краю, а також кулінарні родзинки району, а зокрема його еко-продукцію”.