Тристороння угода про співпрацю між Виноградівським державним коледжем

Нещодавно була  укладена тристороння  угода про співпрацю  між Виноградівським державним коледжем  МДУ, підприємством ПАТ «Гроно-ТЕКС» та німецькою всесвітньо відомою фірмою по  пошиттю чоловічих костюмів  «CarlGrоss».  В рамках цієї угоди  представниками фірми «CarlGrоss» для студентів та викладачів ВДК МДУ   на базі  підприємства ПАТ «Гроно-ТЕКС» було проведено  ряд семінарів та тренінгів . Зокрема експерт з якості продукції  Sabina Novak провела ряд семінарів для викладачів спеціальності  «Швейне виробництво»,  спрямованих на вдосконалення методики викладання практичних навиків  для студентів  з швейного виробництва. На заняттях були присутні завідувач відділення Клювак О.В., викладачі  спецдисциплін: Ковач Т.І., Сакалош М.П., ГелетейТ.М. та молодий фахівець Голінка Ж.М. Оскільки заняття проводилися на англійській мові, допомагала з перекладом викладач англійської мови Пацкан І.А.

SabinaNovak поділилася досвідом викладання швейної справи у ФРН. Крім теоретичних занять  з викладачами ВДК МДУ було проведено ряд практичних вправ по виконанню різних видів швів та визначенню продуктивності і якості роботи.

01.03.2018. на базі ВДК МДУ Sabina Novak провела для студентів спеціальності  «Швейне виробництво» лекцію з історії розвитку чоловічого і жіночого костюма.

Дана співпраця не завершена і буде продовжена в кінці березня 2018року. Адміністрація ВДК МДУ,  колектив викладачів і студентів напряму Технології легкої промисловості висловлюють  вдячність керівництву ПАТ «Гроно-ТЕКС» Лакатош І.В. та Лакатош М.М. за організовану співпрацю та спонсорську допомогу, надану підприємством  для покращення матеріально-технічної бази  спеціальності «Швейне  виробництво».