У Виноградівському державному коледжі МДУ розпочала роботу експертна комісія

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.05.2018 року № 774-Л з 29 травня 2018 року у Виноградівському державному коледжі МДУ розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.14010102  «Ресторанне обслуговування» під головуванням доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, кандидата технічних наук Новічкової Тамари Петрівни та члена комісії заступника директора з навчальної роботи Коледжу ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, кандидата педагогічних наук, доцента Лобур Миколи Сергійовича. Комісія працюватиме в період з 29 по 31 травня 2018 року, відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.