Урочисте вручення студентського квитка

Для будь-якого студента, незважаючи на форму навчання, студентський квиток  це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки. Ось і студенти Виноградівського державного коледжу МДУ, 21 вересня, отримали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення – студентського квитка.

Перед студентами з вітальною промовою виступив директор коледжу Й.Й.Іваніга, побажавши їм успіхів у навчанні та натхнення для досягнення поставленої мети.

Після привітальних  слів кожен із присутніх першокурсників почув своє ім’я та під супровід оплесків отримав омріяний квиток до студентського життя. Потиснувши руку кожному студенту, Йосип Йосипович наголосив на тому, що ці документи потребують шанобливого й бережливого ставлення.

Першокурсників зі знаменною подією також привітали  заступник директора з виховної роботи А.О.Цуцкова, завідувачі відділень В.Й.Чонка, В.А.Осадчук, О.В.Клювак та куратори груп першого курсу.

На завершення директор побажав студентам здоров’я, натхнення, нових знайомств, дивних відкриттів і позитивних емоцій.