Вибори голови студентської ради

Відповідно до Положення «Про Студентське самоврядування Виноградівського державного коледжу МДУ» 14 червня 2017 року відбулись чергові вибори на посаду голови студентської ради навчального закладу.
На посаду очільника студентського самоврядування претендували 3 особи, а саме:  Миско Мирослава – студентка ІІ курсу спеціальності  «Фінанси і кредит»; Стерлянікова Варвара – студентка ІІ курсу спеціальності  «Туристичне обслуговування»;  Декет Едуард – студент ІІ курсу спеціальності  «Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередачі».
Протягом місяця кандидати на посаду голови студради представляли свої програми, проводили агітаційню, дебети.
14 червня з 9.00 – до16.00 год. проводилось таємне голосування. За результатами підрахунку голосів перемогу вдруге здобув Едуард Декет.
Вітаємо новообраного голову. Бажаємо натхнення, творчої енергії, успішного навчального року та позитивних результатів. А також сподівається, що 2017-2018 навчальний рік роботи студентського самоврядування надасть поштовх для активізації громадської діяльності студентської молоді, відкриє нові таланти лідерів – організаторів цікавого студентського життя.