Вручення дипломів випускникам 2017 року

13 липня у Виноградівському державному коледжі Мукачівського державного університету відбулося урочисте вручення дипломів – випускникам 2017 року. Випускників прийшли привітати: кандидат технічних наук, замісник завідувача кафедри легкої промисловості Мукачівського державного університету Матвійчук Світлана Салманівна, кандидат фізико-математичних наук доцент кафедри легкої промисловості і професійної освіти Мукачівського державного університету Герасимов Віталій Вікторович, Чорій Мирослава Василівна старший викладач кафедри готельно-ресторанної справи Мукачівського державного університету .

Цього дня 167 випускників отримали омріяні дипломи. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів отримали 16 студентів-випускників.

Випускників прийшли привітати також їхні друзі, рідні та батьки, викладачі.

Прикметно, що цьогорічні дипломи Виноградівського коледжу видано на двох мовах – українській та англійській.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту.