ХІІ фестиваль «Угочанська лоза»

6-7 травня студенти та викладачі Виноградівського державного коледжу МДУ взяли участь у ХІІ фестивалі «Угочанська лоза», який організовує та проводить Виноградівська РДА, з метою відродження традицій краю. Для популяризації спеціальностей коледжу були представлені всі напрями підготовки молодшого спеціаліста в «Садибі Виногорадівського державного коледжу МДУ». Студенти працювали волонтерами в екскурсійному потязі «Боржавська вузькоколійка», інформаційній зоні фестивалю, та допомагали при зборі коштів Благодійному фонду «Виноградів» для хворої дитини, провели ярмарку.

Садибу коледжу відвідали делегації Угорщини, Румінії, народні депутати, та голова Закарпатської державної адміністрації Генадій Москаль, який вручив директору ВДК МДУ Йосипу Іванізі подяку за участь в організації фестивалю.