Зустріч студентів з Іваном Васильовичем Хлантою

2 квітня 2018 року у стінах Виноградівського державного коледжу  МДУ відбулася цікава зустріч студентів та викладачів зі знаною і шанованою людиною у рідному Закарпатті та й практично в усіх регіонах України Іваном Васильовичем Хлантою.  Людина, обдарована рідкісним талантом – шукати і знаходити у глибинах часу перлини народної творчості, Іван Васильович турбується, щоб у вирі часу не загубилися створені народом духовні набутки.

Метою зустрічі було : ознайомити молоде покоління з піснями, легендами, переказами рідного краю. Відомий етнограф, літературознавець, фольклорист представив студентам нашого закладу найновіші свої видання: «Пісня над Дунаєм», «Відлуння літературного Закарпаття», «Співайте Богові нашому», «Закарпатський вертеп» та багато інших книг.