12 жовтня 2017 року відбулося засідання Науково-методичної ради

12 жовтня 2017 року відбулося засідання Науково-методичної ради Мукачівського державного університету під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професора Паппа В.В., на якому розглядалося питання про стан забезпечення дисциплін науковою, навчальною літературою та робота з його покращення.
Директор наукової бібліотеки зазначила, що однією з складових якісної підготовки фахівців є забезпечення студентів необхідними навчальними, навчально-методичними, науковими виданнями. Проблема забезпечення літературою є гострою, адже постійне зростання вартості видань навчально-методичного характеру призводить до того, що навчальний заклад з кожним роком може придбати все меншу кількість примірників.
Незважаючи на труднощі, які виникають при комплектуванні фонду, стан забезпечення дисциплін на 2017/2018 н.р. – 99, 3 %. Це говорить про злагоджену роботу колективу викладачів та наукової бібліотеки, які спільними зусиллями з допомогою власних ресурсів та впровадження новітніх онлайн-технологій в науковій бібліотеці змогли забезпечити студентів необхідними інформаційними ресурсами.