26 червня 2017 року в Мукачівському державному університеті відбулося відкриття Літньої школи професійного навчання.

Учасники Літньої школи матимуть змогу за допомогою тренінгів по самовдосконаленню та саморозвитку проявити свої лідерські якості, подолати комунікативні бар’єри, розкрити своє «Я», навчитись досягати  життєвого успіху. Спілкування англійською мовою дасть можливість зануритися в англомовне середовище, підвищити рівень фахової підготовки та покращити комунікативні здібності.

З вітальним словом виступили ректор Мукачівського державного університету Щербан Тетяна Дмитрівна та керівник проекту Брецко Ірина Іванівна.

Вітаємо організаторів та учасників проекту з початком захоплюючої подорожі!

Літня школа МДУ –  це вдале поєднання навчання з цікавим дозвіллям!

IMG_4348
IMG_4346