28 грудня в Мукачівському державному університеті проходили збори трудового колективу, на яких було підведено підсумки освітньої, наукової, міжнародної діяльності університету. Ректор МДУ проф. Щербан Т.Д. у звіті зазначила, що в університеті за 2017 рік активізувалась міжнародна та наукова діяльність. Університетом підписано ряд договорів з провідними європейськими університетами, зокрема Міжнародний проект щодо академічної мобільності студентів. Колектив університету прийняв активну участь в обговоренні перспективи навчальної і наукової роботи на 2018р.