Третій день в «Літній школі» Мукачівського державного університету

Третій день в «Літній школі» Мукачівського державного університету розпочався майстер-класом, на якому учні та студенти вчилися практично застосовувати свої знання з англійської мови, збагачували свій словниковий запас, вдосконалювали зв’язне мовлення та комунікативні здібності.

Наступним етапом занять став психологічний тренінг, на якому учасники вивчили психологічні аспекти міжособистісних стосунків.

В другій половині дня було проведено майстер-клас «Я хочу заснувати свій бізнес», під час якого учні та студенти в процесі ділової гри дослідили основні аспекти організації власного бізнесу та можливі проблеми, з якими вони можуть зіткнутися, а також розробили шляхи вирішення даних проблем.

На завершення діти мали змогу відчути себе учасниками шоу «Пекельна кухня», адже з ними було проведено анімацію даної телепередачі.

Вітаємо  переможців!