Екскурсія до музею МДУ

26 вересня доцентом кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Мукачівського державного університету  Олійник Вікторією Вікторівною була організована екскурсія  до музею прикладного мистецтва Закарпаття МДУ для студентів спеціальностей: Готельно-ресторанна справа та Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).

Студенти мали змогу ознайомитися з хатнім начинням, одягом посудом, знаряддями праці етнографічних груп українського населення Закарпаття (бойків, лемків, волинян, гуцулів) і угорців.

Справжнім відкриттям для відвідувачів стала експозиція ремісничого приладдя для прядіння,  ткацтва, взірці гончарного ремесла та особливо припали до душі присутнім мініатюри дерев’яних храмів і народного житла Закарпаття.

Розмаїтими барвами та яскравим поєднанням кольорів, візерунків та фактур  вразив уяву студентів святковий народний одяг етносів краю.

Завдяки цікавій екскурсії  насиченій різноманітними деталями технологічних особливостей та послідовності створення взірців декоративно-прикладного мистецтва у слухачів з’явилося бажання детальніше вивчити історію становлення ремесел та послідовність  виготовлення представлених у музеї експонатів.

Висловлюємо подяку за фахове інформативне наповнення екскурсії  провідному фахівцю музею прикладного мистецтва Закарпаття Мукачівського державного університету Максименко Віталії Володимирівні.