9 листопада – День української писемності

Студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ вшанували рідну мову
Уже традиційно 9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. Це наймолодше державне свято, рішення про святкування якого було ухвалено Президентом України у 1991 році і підтримане громадськими організаціями. Зважаючи на те, що українська мова – це базовий предмет для студентів гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ, такі свята не минають без цікавих та повчальних заходів.
Так, 9 листопада у стінах закладу вшанували українську мову святковим заходом, у якому взяли участь студенти різних курсів. Присутні глядачі мали можливість дізнатися про історію і життя Нестора Літописця, якого в цей день згадує вся Україна, послухати декламування віршів про рідну мову, її стражденну історію та утиски, згадати зачинателя літературної мови Івана Котляревського та основоположника Тараса Шевченка і, врешті, зустрітися із самою винуватицею дійства – Українською Мовою, в образі якої виступила студентка ІІІ курсу Калій Аліна.
А яке ж свято без української пісні? І цього разу студентка І курсу дошкільного відділення Попович Ульяна звеселила присутніх своїм співом. Загалом, студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ – це обдаровані, артистичні, сповнені творчого потенціалу майбутні вчителі та вихователі. Це і Валентина Близнець, Ігор Жуков, Меклеш Яна, Гештені Едіта, Анжеліка Зарева, Ганна Бадзьо. І не важливо, який це курс – І, ІІ, ІІІ чи ІV, головне – всі вони артисти, дружня сім’я, яка так само переймається долею своєї рідної мови і в майбутньому прививатиме любов до неї своїм вихованцям.