Адміністративний та спеціальний секретар (аdministrative and specialized secretaries) – ключ до життєвого успіху

Професія адміністративний та спеціальний секретар сьогодні належить до професій, які користуються попитом на ринку праці. Administrative and specialized secretaries є практично у всіх організаціях і навіть у самих маленьких фірмах. Це відповідальні адміністративні працівники, які забезпечують безперебійне функціонування офісу.
Сучасний адміністративний та спеціальний секретар завжди затребуваний, але вимоги, які висуваються до нього, постійно зростають. Ця професія постійно розвивається, і роботодавці добре розуміють, як багато залежить від ефективної роботи аdministrative and specialized secretaries, тобто вмілого ведення справ.
Тому, професію адміністративного та спеціального секретаря можна вважати візитною карткою установи або фірми.
Захоплююче студентське життя в МДУ сприятиме Вашій творчій та особистій реалізації. Додаткові можливості для розвитку лідерських навичок, розкриття свого наукового, організаторського, творчого потенціалу забезпечують органи студентського самоврядування, що діють в університеті.

Будемо раді бачити Вас серед студентів Мукачівського державного університету!