Акція милосердя «Святий Миколай – дітям»

На педагогічному факультеті Мукачівського державного університету існує добра традиція – вітати зі святом Миколая дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цьогоріч Святий Миколай із подарунками завітав до Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в м. Свалява.

Задовольнити бажання дітей і подарувати їм радість свята – от що було головним завданням благодійної акції. Вихованці з захопленням читали вірші, спільно з гостями співали святкові пісні. Світлі дитячі усмішки, щасливі очі і щира вдячність стали найбільшою винагородою за організоване дійство.

Висловлюємо вдячність небайдужим студентам і викладачам педагогічного факультету за їхнє щире серце.