Акредитація бакалаврів напряму підготовки 6.010104 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.05.2018 року № 781-л, з 30 травня 2018 року  на кафедрі професійної освіти та легкої промисловості розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.010104 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)».

Експертна комісія працює під головуванням Терещука Григорія Васильовича – першого проректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктора педагогічних наук, професора та члена комісії Корця Миколи Савича – проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора.

Комісія працюватиме в період з 30.05.2018 р. по 01.06.2018 р. включно, відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.