Актуальні проблеми енергозбереження в Україні та світі

23 квітня 2018 року відбувся загальноуніверситетський семінар, організований НТ МДУ «Наука майбутнього» на тему «Актуальні проблеми енергозбереження в Україні та світі».

В семінарі взяли участь студенти Мукачівського державного університету, учні Доробратівської та Арданівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З вітальним словом виступили ректор Мукачівського державного університету Щербан Тетяна Дмитрівна та перший проректор Гоблик Володимир Васильович.

В ході семінару розглянуто основні проблеми енергозбереження в Україні та світі. Гостями семінару – професором, кандидатом технічних наук, член-кореспондентом Української нафтогазової академії, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки Лях Михайлом Михайловичем та кандидатом технічних наук, доцентом Яцишин Теодозією Михайлівною – було висвітлено основні напрями досліджень з проблематики енергозбереження.