Антистресова гімнастика

Всім відомо про здатність молодого організму легко справлятися з різними потрясіннями. Проте стреси підстерігають нас на кожному кроці, а негатив має здатність накопичуватися, що призводить до погіршення самопочуття. І якщо стресових ситуацій стає занадто багато, то організм просто не встигає оновитися, і хвороби не змусять себе чекати. Захищаючись від стресів, людина, сама того не помічаючи, формує так званий «м’язовий панцир», відчуваючи себе захищеною від психологічних травм, але водночас вона стає менш чутливою до приємного, втрачає здатність радіти життю.

Однак рецепт підвищення стресостійкості організму є, і це – фізичні навантаження. Саме тому в останні роки стали популярними комплекси вправ, які успішно поєднуються з психологічними тренінгами і дозволяють відносно швидко вивести з тіла всі негативні емоції.

Екзаменаційна сесія для студентів, ЗНО для школярів – це завжди стрес. Тому їм необхідні вправи з антистресової гімнастики, які  допомагають при розумовій перевтомі, покращують пам’ять, сприяють концентрації уваги, підвищують емоційний інтелект.

10 травня 2017 року за сприяння керівництва факультету економіки, управління та інженерії відбулося заняття з антистресової гімнастики під керівництвом кваліфікованого тренера Руслани Тімофеєвої. В даному заході взяли участь студенти економічних спеціальностей Мукачівського державного університету, учні Мукачівського ліцею, ЗОШ №5 та ЗОШ №6 м. Мукачева.

Тренування проходило в спокійній та затишній атмосфері і залишило у всіх учасників приємні враження та бажання виконувати вправи з антистресової гімнастики не тільки перед сесією чи ЗНО, але й у повсякденному житті.