Around the World

Здійснити мандрівку навколо світу за одне заняття на перший погляд здається нереальним та малоймовірним. Але не для студентів Мукачівського державного університету спеціальності «Філологія англійська».

Практичне заняття з курсу «Методика  виховної роботи та позаурочної діяльності» канд. пед. наук, доцент Сідун М.М. провела в незвичному форматі, запропонувавши студентам 3-го курсу самостійно  організувати виховний захід з англійської мови. В результаті студенти здійснили віртуальну мандрівку навколо світу: до романтичної Франції, дивовижної та сонячної Італії, консервативної Англії, екзотичної Японії, модерної Америки та рідної, багатої на традиції та звичаї України. Мандрівка супроводжувалася демонстрацією фото та відео, розповідями  про архітектуру та цікаві куточки відомих міст.

Подібний формат практичного заняття дає можливість проявити творчий потенціал й креативність студентів, їх організаторські здібності  та вміння вести діалог із аудиторією.