БАГАТОГРАННІСТЬ МИСТЕЦЬКОГО ТАЛАНТУ! ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ ЛІТЕРАТУРНОЇ ПРЕМІЇ Ю.МЕЙГЕША!

Щиро вітаємо нашу колегу – науково-педагогічного працівника кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Ларису Бегун-Трачук з отриманням Диплому лауреата Мукачівської міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша за збірку поезій «Аd libitum», який урочисто вручив міський голова м. Мукачева –  Андрій Балога.

Вражає багатогранність мистецького таланту Лариси Олександрівни, яка є прекрасним педагогом-музикантом (велика кількість її учнів і студентів  – є Лауреатами престижних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів), науковцем, членом оргкомітету фестивалю-конкурсу “Крила мрії”, а також поетесою, членом літературного об’єднання «Рідне слово».

Bravissimo, дорога колего!!!