БАКАЛАВРАТ – це тільки початок…

Ось настав довгоочікуваний день, коли 196 бакалаврам спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Музичне мистецтво» педагогічного факультету МДУ вручили заповітні дипломи.   Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся перший проректор Мукачівського державного університету, доктор економічних наук, професор Гоблик Володимир Васильович,  який тепло і сердечно привітав молодь із закінченням навчання і вручив найкращим студентам педагогічного факультету грамоти МДУ та дипломи бакалаврів з відзнакою.

От і завершився черговий етап навчання в університеті. І в цей день випускники перегорнули нову сторінку життя під напутні слова та щирі побажання, оплески друзів, радісні та щасливі посмішки батьків, рідних, педагогів.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі, успішного працевлаштування та подальшого навчання!