Бібліографічний покажчик «Організація Об’єднаних Націй (ООН)»

24 жовтня світове співтовариство відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (День ООН). Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об’єднаних Націй.
Організація — міжнародна організація, заснована 24 жовтня 1945 на конференції у Сан-Франциско на підставі Хартії Об’єднаних Націй. Декларованою метою діяльності організації є підтримання і зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу.
Серед найбільш важливих досягнень ООН, про які згадують в Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй, можна назвати підписання декларації прав людини, яка з’явилася в грудні 1948 року.
«Наша мета полягає в тому, щоб створити умови, при яких всі люди зможуть максимально розкрити свої потенційні можливості та сприяти розвитку суспільства в цілому» — Кофі Аннан.

З цієї нагоди в працівниками Наукової бібліотеки Мукачівського державного університету був складений бібліографічний покажчик «Організація Об’єднаних Націй (ООН)», який стане в нагоді викладачам, аспірантам, студентам та всім, хто цікавиться питаннями, пов’язаними з діяльністю міжнародної організації.

Бібліографічний покажчик «Організація Об’єднаних Націй (ООН)»