Будуємо Європу в Україні: студентам Мукачева розповіли про перспективи навчання в ЄС

У великому залі засідань Мукачівської міської ради дискутували про євроінтеграцію, міжнародний досвід та енергетичну безпеку.
Зі студентами Мукачівського державного університету, активістами та журналістами зустрівся прес-атташе Представництва ЄС в Україні Давид Стулік, який вже майже 10 років працює в Україні.
Спочатку для молоді провели презентацію діючих міжнародних прогрма ЄС, щодо пошуку роботи, навчання і стажування у країнах Європи. Дипломати закликали більш активніше брати участь у різних фото та відеоконкурсах, які фінансує ЄС, шукаючи молодих та перспективних.
За словами Давида Стуліка, Європу потрібно будувати у себе вдома, залишатись працювати на благо своєї країни і розбудовувати її, ефективно використовуючи міжнародний досвід.
– У таких випадках я завжди повторюю слова президента США Джона Кеннеді, який говорив, що ти не повинен питати себе, що країна зробила для тебе, але що ти зробив для своєї країни, – прес-атташе ЄС.
У розмові йшлося про загальні та регіональні програми ЄС, проекти за пріоритетними напрямками, з якими можна ознайомитись на офіційних медіаресурсах Представництва ЄС в Україні.

Джерело: http://www.mukachevo.net/ua/news/view/208073