Чай з ректором

У Мукачівському державному університеті відбулася традиційна зустріч студентського активу з ректором МДУ проф. Щербан Т.Д. за чашкою чаю. В рамках зустрічі розглядалися актуальні питання, пов’язані з навчально-виховним процесом, культурно-масовою діяльністю студентів університету, обговорювалися питання академічної мобільності студентів університету, що дає змогу отримати якісну європейську освіту за обраним напрямом підготовки.
Голови студентських рад факультетів поділилися враженнями про проведену роботу та підготовку до благодійної акції «Люби ближнього, як самого себе…» для дітей з дитбудинків.
Наприкінці зустрічі ректор університету подякувала студентам за конструктивний діалог і закликала присутніх до дискусії, наголосивши, що розвиток університету залежить від активної студентської позиції.