Чай з ректором

25 жовтня в Мукачівському державному університеті пройшла традиційна зустріч студентів з ректором Т.Д. Щербан за чашкою чаю.

Для студентів дуже важливо бути почутими, адже прогресивне та нестандартне мислення молоді допомагає удосконалювати кращі традиції університету.

В рамках зустрічі розглядалися актуальні питання, пов’язані з навчально-виховним процесом, культурно-масовою діяльністю студентів університету, обговорювалися питання академічної мобільності студентів університету, що дає змогу отримати якісну європейську освіту за обраним напрямом підготовки та можливість отримання подвійних дипломів.

Наприкінці зустрічі ректор університету подякувала студентам за конструктивний діалог,  побажала активної життєвої позиції та успіхів у навчанні.