Чай з ректором

Зустріч студентського активу з ректором університету Т. Д. Щербан за чашкою чаю стало незмінною традицією. Під час зустрічі обговорювалися питання академічної мобільності студентів університету, що дає змогу отримати якісну європейську освіту за обраним напрямом підготовки; питання проживання студентів у гуртожитках та дотримання ними відповідних побутових умов проживання. Ректор повідомила студентам про встановлення камер відеоспостереження у гуртожитку №1 по вул. Філатова,16.

Особливу зацікавленість у студентів викликала організація і підготовка до святкування дня першокурсника та інші масові заходи, які заплановані в університеті на 2017/2018 н.р.

Ректор закликала студентів активніше приймати участь в житті вузу та побажала успіхів у навчанні.