Четвертий день у «Літній школі»

Ось і завершився четвертий, не менш цікавий день у «Літній школі» Мукачівського державного університету. Учасники в невимушеній атмосфері мали змогу продовжити роботу над особистісним розвитком. Сьогоднішній день був спрямований на те, щоб вони в майбутньому могли правильно представити себе роботодавцю. Діти практикувалися складати резюме. На майстер-класі з англійської мови вчилися правилам пошуку роботи та правилам першого спілкування з майбутнім керівником. Все це було проведено у вигляді ділової гри, що сприяло кращій комунікації дітей та викладача.

Тренінг з психології допоміг школярам та студентам подолати комунікативні бар’єри, адже вони навчилися прийомам та механізмам спілкування.

І на завершення цього цікавого і насиченого дня з учасниками «Літньої школи» було проведено розважальну гру «Брейн-ринг».