Чиста енергія – сталий розвиток світу

Мукачівський державний університет та Інформаційно-навчальний центр з енергоефективності та ВДЕ оголошують відкритий конкурс серед учнів випускних класів загальноосвітніх закладів «Чиста енергія – сталий розвиток світу».

Умови відкритого конкурсу серед учнів випускних класів загальноосвітніх закладів
«Чиста енергія – сталий розвиток світу»

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та практичної діяльності в галузі енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів, залучення навчальних закладів до популяризації ефективного використання та збереження енергії.

Для участі у Конкурсі конкурсанти подають такі документи та матеріали:

Електронну версію роботи та анкети Учасника необхідно надіслати електронною поштою  на адресу: contest-mdu@ukr.net до 29.04.2018 року.

Конкурс проводиться у два етапи:

I Відбірковий етап – заочний (відбір та рецензування робіт) (з 30.04.2018 р. по 06.05.2018 р.:

• інформаційний супровід Конкурсу;
  • підготовка та проведення презентацій Конкурсу;
  • формування та затвердження конкурсної комісії;
  • організація оцінювання конкурсних робіт;
  • підготовка підсумкових документів (протокол засідання конкурсної комісії).

II Фінальний етап – очний, що завершується визначенням призерів Конкурсу (з 07.05.2018 р. по 05. 2018 р.)

Пріоритетними напрямками, за якими подаються конкурсні проекти є:

• ресурсо- та енергозберігаючі технології;
  • екологія;
  • інноваційні технології.

Критерії оцінювання проектів:

• новизна й оригінальність ідеї, чіткість постановки задачі, логіка викладення й обґрунтування;
  • конкурентоспроможність проекту для зовнішнього та внутрішнього ринків;
  • економічна ефективність проекту.

Вимоги до опису проектів:

• написаний державною мовою;
  • обсяг конкурсної роботи залежить від формату оформлення конкурсної ідеї – проект (3-4 стор. формату А4 (шрифт Times New Roman. 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5); модель або макет; або їх презентація.
  • структура: короткий виклад ідеї, прогнозована унікальність результату або продукту.

Усі учасники конкурсу стають його Лауреатами.  Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами від Організаторів.

Конкурс проводиться у відповідності до Положення про проведення відкритого конкурсу серед учнів випускних класів загальноосвітніх закладів «Чиста енергія – сталий розвиток світу»

Про дату, місце і час нагородження Переможців Конкурсу буде повідомлено додатково.