Cпільнота Сasers пропонує викладачам вишів взяти участь у проекті, що допоможе їм зробити навчання цікавішим та різноманітнішим

Українська спільнота Casers пропонує викладачам вишів взяти участь у проекті СASERS for Universities, де представники бізнесу чи влади створять для них бізнес-кейс і передадуть для реалізації. Проект зацікавить викладачів, які шукають цікавий контент для викладання своєї дисципліни або хочуть додати інтерактиву в заняття.

Основними темами кейсів є менеджмент, фінанси, маркетинг, IT, юриспруденція, технології та агропромисловість. Крім того, будуть розглянуті й інші напрями, запропоновані викладачами. Освітяни мають заповнити анкету на сайті Casers (goo.gl/j7A3Y5), де вони зазначать назву предмету, який викладають, а також кількість студентів, з якими працюють. Подати заявку можна до 14 лютого.

Після розгляду анкети організатори знаходять виконавця завдання у галузі бізнесу чи влади. У змісті кейсу досвідчені управлінці або бізнес-фахівці запропонують більше шляхів для вивчення спеціальності, а також зорієнтують у практичних навичках.