День Гідності та Свободи України

21 листопада в гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ відбулась презентація літературної студії «Творимо словом», приурочена Дню Гідності та Свободи України.
Студенти перших та других курсів під керівництвом викладача Григаші Е.М. презентували творче кредо, окрилене ідеалами поезії Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Ліни Костенко; декламували власні поезії під супровід мультимедійних технологій.
Провідна ідея віршів – утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, що у лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей прав і свобод людини і громадянина.
То ж будьмо гідними великої слави героїв України!