День маркетолога в МДУ

Вже за традицією студенти і викладачі кафедри обліку і оподаткування та маркетингу разом із запрошеними школярами зібралися у дружньому колі, щоби відсвяткувати професійне свято – День маркетолога – у стінах Мукачівського державного університету. В даний час маркетологи стали невід’ємною частиною штату співробітників будь – якої компанії, їх цінують за аналітичний склад розуму, розвинену уяву та комунікабельність, тому професія маркетолога залишається актуальною та цікавою, особливо для майбутніх абітурієнтів.
У цьогорічному заході взяли участь учні одразу трьох загальноосвітніх шкіл м. Мукачева (ЗОШ І-ІІІ ст. №13, ЗОШ І-ІІІ ст. №16, НВК “ДНЗ ЗОШ І ст.-гімназія”) та Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Активну підтримку учасникам висловили студенти спеціальностей «Облік і аудит» та «Професійна освіта. Економіка».
На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернулися декан факультету економіки, управління та інженерії М.І. Стегней та завідувач кафедри обліку і оподаткування та маркетингу М.В. Реслер. Далі естафету перейняли студенти – маркетологи, які разом з учнями шкіл проводили цікаві вікторини, логічні ігри, веселі змагання, музично – розважальні конкурси та динамічний квест.
Протягом всього святкування у залі панувала весела та невимушена атмосфера, що додало учням шкіл сміливості та впевненості у власних силах. На завершення свята всі конкурсанти та учасники змагань отримали заохочувальні призи і сертифікати, а переможці були нагороджені грамотами.
Від проведеного заходу у всіх присутніх залишилися приємні враження та хороший настрій, а організатори підсумували, що маркетолог – престижна професія, яка варта того, щоб нею пишатися!