День моди в школі

Модою цікавляться, модою захоплюються,  за нею слідкують…Що таке мода? Яка вона мода? Чи є мода для дітей?… На ці та багато інших запитань змогли отримати відповіді старшокласники ЗОШ І-ІІІ ст. №13 під час «Дня моди», організованого студентами Мукачівського державного університету.

Четвертокурсниці спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Роман Олександра, Рущак Віталія та Гулова Анастасія підготували цікаві презентаційні матеріали, завдяки яким учні ознайомились з історією моди,  сучасними тенденціями для підлітків та навчальними закладами, що готують фахівців для індустрії моди.

Зацікавлення викликала виставка творчих робіт студентів, які навчаються за спеціальностями Професійна освіта (Дизайн),  Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) і Конструювання та технології швейних виробів.

З позитивними емоціями учні зустріли показ колекції молодіжного одягу для дівчат «Fruit & Berry»  (автори Бокоч Мар’яна, Вінтоняк Іванна та Желем Дарина).

Схвальні відгуки глядачів та адміністрації школи надихнули організаторів на можливість презентації інших навчальних закладах.