День науки в Мукачівському державному університеті

В рамках святкування Дня науки  17 травня 2018 року в Мукачівському державному університеті відбулося пленарне засідання учасників Всеукраїнських науково-практичних конференцій «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів» та «Проблеми професійного становлення особистості».

Ректор Мукачівського державного університету, проф. Щербан Т.Д. привітала присутніх з професійним святом – Днем науки. Мукачівський міський голова Андрій Балога надіслав привітання  учасникам конференції, в якому висловив подяку за безцінні знання, безперервні дослідження, досягнення, що роблять наше життя простішим і зрозумілішим, побажав нових звершень, досягнень в науці і, звичайно, світового визнання.

В ході пленарного засідання прозвучали доповіді науковців України у сфері економічних, педагогічних та психологічних наук:

Приходько Володимир Панасович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Економічні і соціо-гуманітарні аспекти європейського транзиту України
в умовах відновлення світової економіки та нових глобалізаційних викликів

Осьодло Василь Ілліч, доктор психологічних наук, професор, начальник гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Заслужений працівник освіти України.

Національна Освіта у боротьбі проти гібридної війни

Ковальчук Світлана Володимирівна, доктор економічних наук,
професор, завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету.

Сучасні тренди маркетингу гостинності

Хомич Лідія Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.

Актуальні проблеми професійної підготовки майбутнього вчителя для
Нової української школи

Мартин Валерія, студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування» Мукачівського державного університету.

Сучасні тенденції розвитку науки і освіти у Мукачівському державному
університеті

З нагоди Дня науки міська адміністрація та адміністрація університету нагородили студентів-переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів: Поштак Інесу (Почесною грамотою міськвиконкому), Білаш Валентину (Грамотою міськвиконкому), Мартин Валерію (Грамотою міськвиконкому), Бурч Інгу (Грамотою Мукачівського державного університету).