День науки в Мукачівському державному університеті

Наукова діяльність – це невід’ємна складова навчального процесу в університеті.
17 травня 2017 року в рамках святкування Дня науки в Мукачівському державному університеті відбулося пленарне засідання, яке об’єднало науковців 11 університетів України.
З вітальним словом виступили: доктор психологічних наук, професор, ректор Мукачівського державного університету Щербан Тетяна Дмитрівна та міський голова м. Мукачева Балога Андрій Вікторович.
Доктор економічних наук, доцент, перший проректор Мукачівського державного університету Гоблик Володимир Васильович ознайомив учасників конференції з науковою діяльністю університету та окреслив перспективні напрями розвитку науки у вузі.

З доповідями виступили:

Пітюлич Михайло Іванович, доктор економічних наук, професор, начальник відділу моніторингових досліджень Мукачівського державного університету.

Проблема моралі в економіці;

Гошовський Ярослав Олександрович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри педагогічної та вікової психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Пригноблений освітній простір сучасного сирітства: від закладової до харчової депривації;

Мрака Наталія Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології управління Львівського державного університету внутрішніх справ, м. Львів.

Мотиваційні риси творчої особистості;

Василець Наталія Михайлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології управління Львівського державного університету внутрішніх справ, м. Львів.

Аналіз змістових характеристик структурних компонентів довіри в освітньому просторі;

Фельцан Мирослава Іванівна, магістрант спеціальності «Психологія» Мукачівського державного університету.

До проблеми формування професійної свідомості майбутніх психологів.

Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатська обласна рада, управління освіти, культури, молоді і спорту, управління культури і освіти, міська адміністрація, адміністрація університету нагородили науково-педагогічних працівників, працівників структурних підрозділів, аспірантів, студентів Мукачівського державного університету нагрудним знаком,

Почесними грамотами та подяками за вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері освіти та науки.