День працівника освіти у Виноградівському державному коледжі МДУ

Напередодні Дня працівника освіти відбулася педагогічна рада Виноградівського державного коледжу МДУ. Директор Іваніга Й.Й. привітав педагогічних працівників з професійним святом – Днем працівника освіти та побажав міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Висловив сердечну вдячність за нелегку, але дуже почесну працю, а головніше, за ставлення до неї з любов’ю і творчою віддачею. Нагородив кращих працівників грамотами та подяками Мукачівського державного університету. Від імені колектив Йосип Йосипович привітав ювілярку – викладача математики Гельбич Наталію Вікторівну, побажав успіхів у в педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.