День студента у ВДК МДУ

В 2017 році Міжнародний день студента у Виноградівському державному коледжі МДУ святкувався яскраво і впродовж двох днів!
У четвер, 16 листопада, відбувся концерт-презентація першокурсників «Дебют першокурсника», де студенти продемонстрували яскраві виступи!
З піднесеним настроєм та великим задоволенням студенти приймали вітання від директора коледжу Й.Й. Іваніги, який відзначив найкращих студентів грамотами.
Не міг залишитися осторонь Дня студента благодійний фонд «Виноградів», до роботи якого цього річ долучилися студенти ВДК МДУ. Заступник голови фонду В.М.Альошин нагородив почесними грамотами студентів-волонтерів.
На сцені одночасно показали різноманітні таланти більше 60-ти першокурсників. Впродовж свята одні яскраві номери змінювалися іншими, студенти демонстрували свої вокальні, танцювальні, спортивні та акторські досягнення. Участь у концерті взяли також студенти старших курсів.
У п’ятницю, 17 листопада, святкування продовжилося вже у стінах колледжу, традиційно студентським самоврядуванням, де студенти замінили на посадах адміністрацію та викладачів.