День туризму

27.09.2017 р. відбулося одне із запланованих масштабних заходів факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету св’ято міжнародного Дня туризму.
Розпочалось туристичне свято з вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи МДУ проф. Папп В.В.
З вітальним словом до студентів звернулися також декан факультету туризму і готельно-ресторанного бізнесу доцент, кандидат географічних наук Лужанська Т.Ю., завідувачка кафедрою туризму, доцент, кандидат географічних наук Машіка Г.В., завідувачка кафедрою готельно-ресторанної справи доктор економічних наук, професор Мілашовська О.І. та головний суддя змагань Мороз Ф.В.
Старший викладач кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури привітавши учасників змагань та вболівальників з професійним святом. Довів до учасників план туристичних змагань, який складається із спортивної та конкурсної програми.
До спортивної програми входять ігри та естафети з елементами стрибків та бігу.
А конкурсна програма складається із таких видів:
– стрибків на короткій скакалці – 1 хв. (дівчата);
– віджимання – 1 хв. (юнаки);
– обертання обруча – 3 хв. (дівчата);
– гра «Вудочка»;
– перетягування канату;
– гра «Мисливці та качки».
Переможницею стрибків на скакалці стала Фурдела Тетяна – 158 разів.
У віджиманні перемогу здобув Переста Василь – 65 разів.
Місця розприділились наступним чином:
І місце посіла команда ІV курсу;
ІІ місце посіла команди ІІ курсу;
ІІІ місце посіла команда ІІІ курсу.
ІV місце посіла команда І курсу
На цьому спортивне свято не закінчилось, а продовжилось іграми з пляжного волейболу та футболу.