День здоров’я у Виноградівському державному коледжі

19 жовтня у Виноградівському державному коледжі МДУ проведено День здоров’я – спрямований на залучення студентської уваги до проблем і питань здоров’я Цей день в коледжі відзначається щорічно у жовтні, свято увійшло в традицію навчального закладу і є одним з найулюбленіших серед студентів та викладачів.
Зіграно фінальний матч «Кубку коледжу з футболу», перемогу здобула збірна команда І курсу, ІІ місце – збірна ІІІ курсу, ІІІ місце – збірна ІІ курсу.
За підсумками забігів на дистанції 60 м. (дівчата) – І місце – Штулер Світлана, студентка гр.. ОТ-11, ІІ місце – Богдан Наталія, студентка гр.. РО-11, ІІІ місце – Любка Антоніна, студентка гр. ШВ-31; дистанція 100 м. (хлопці) – І місце Бурдика Олександр, студент гр.БМ-31, ІІ місце – Сеніна Тарас, студент гр. ЕП-11 та Крайняй Даніел студент гр.. ЕП-31, ІІІ місце – Кістанов Владислав, студент групи БМ-11.
В штовханні ядра найкращими стали Гейруш Ріхадр, студент гр..БМ-31, ІІ місце – Олішкевич Владислав, студент гр.. ВШ-41, ІІІ місце – Батин Владислав, студент гр.. БМ-11.
В перетягуванні канату взяли участь і дівчата: І місце – команда групи РТ-11, ІІ місце – ТВ-31, ІІІ місце – ТВ-11. Серед хлопців І місце – команда групи ЕП-41, ІІ місце – ЕП-11, ІІІ місце – БМ-21.
Всі студенти «загорілися вогником» дружньої підтримки своїх одногрупників.
Бажаємо всім – бути здоровими і життєрадісними!