Ділимось досвідом: екскурсія майбутніх інженерів-педагогів в Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ

20 лютого 2018р. відбулась екскурсія студентів спеціальностей Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) та Професійна освіта (Дизайн) до Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ.

Екскурсантів  тепло зустріли педагогічний колектив та учні училища. Перед студентами виступили директор Гондорчин Лідія Павлівна, заступник директора з НВР Корнієнко Оксана Ярославівна та методист Кучер Ірина Вікторівна, які окреслили сучасні вимоги до педагога професійної освіти і ознайомили з тонкощами методичної та виховної роботи в навчальному закладі. За результатами бесіди кожен з присутніх студентів зміг оцінити рівень власної готовності до майбутньої професійно-педагогічної діяльності.

Змістовною  виявилась і зустріч студентів МДУ з учнями училища, під час якої учням було розкрито цікаве та насичене студентське життя та можливості продовження навчання в університеті.

Студенти відвідали спеціалізовані кабінети та майстерні виробничого навчання, де мали змогу поспілкуватися з викладачами та майстрами училища, що є дуже важливим при формуванні педагогічних умінь та навичок у рамках педагогічної практики. Результати навчання та представлені досягнення учнів Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ свідчать про те, що педагогічний колектив  закладу – це високопрофесійна команда однодумців. Приємно, що в цю команду запросили і наших студентів.