Діти – наше багатство, скарб нашої душі!

Щорічно, напередодні Всесвітнього дня дитини Наукова бібліотека Мукачівського державного університету проводить акцію «Подаруй дитині радість».

19 листопада 2018 року НБ МДУ трансформувалась для вихованців Чинадіївського дитячого будинку в «чарівну залу».

Діти були приємно вражені сюрпризами, які підготували для них працівники бібліотеки та аніматори (Ольга і Саша Салахєєви); зарядились позитивною енергією; отримали багато приємних емоцій, а іменинники – маленькі подаруночки.

Працівники бібліотеки провели екскурсію для маленьких гостей, показали їм масиви книг, газет, журналів, інформаційний центр Наукової бібліотеки.  Діткам настільки сподобалась бібліотека, що одна з них захотіла стати бібліотекарем!

Наукова бібліотека Мукачівського державного університету вітає всіх дітей і тих, хто своєю наполегливою працею зміцнює благополуччя підростаючого покоління із Всесвітнім днем дитини!

Дітям бажаємо здійснення всіх мрій!