Дні корейської культури в Україні

29 березня 2018 року у конференц-залі Мукачівського державного університету відбулися святкування Днів корейської культури. Даний захід проходив у рамках підготовки Всеукраїнського молодіжного освітньо-культурного проекту World Leaders Camp-2018 та об’єднав зусилля молоді, освітян, представників влади, з метою виховання покоління суспільно свідомої молоді з креативним та критичним мисленням. Реалізація проекту відбувалася за активної інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства культури України, Мукачівської міської ради та Мукачівського державного університету.

Програма заходу була надзвичайно насиченою – це і майстер-класи корейської каліграфії, і вивчення мови, і розповідь волонтерки про досвід життя у Республіці Корея, лекція «Мислення, яке змінило цілу країну» та багато інших приємних сюрпризів.

Студенти та присутні поринули в атмосферу східної культури та отримали приємні враження від побаченого та почутого.