До уваги вступників!

Відповідно розділу VII пункту 5 абзацу 26 Правил прийому до Мукачівського державного університету остаточно конкурсний бал балансується на регіональний (PK), галузевий (ГК), сільський (CK) та першочерговий (ПЧК) коефіцієнти шляхом його множення на добуток.

Сільський коефіцієнт дорівнює 1,02 і поширюється на випускників, які є зареєстрованими у сільських населених пунктах та у 2017 році здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості. В інших випадках застосовується коефіцієнт 1.

Відповідно наказу Державного комітету статистики України від 20.08.2010 р. № 346 сільським населеним пунктом вважається населений не міського типу (зареєстрований в Класифікаторі об’єктів адміністративно-територіального устрою України), переважна кількість жителів якого зайнята у сільському господарстві. До сільських населених пунктів відносяться села, а також селища (крім селищ міського типу та селищ у складі міст та селищ міського типу) i селища в складі об’єднаних територіальних громад.
Документом, який підтверджує право вступника на користування сільським коефіцієнтом с Довідка про реєстрацію місця проживання особи. Така довідка видається виконавчим органом сільської, селищної ради, сільським головою відповідної адміністративно-територіально одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської або селищної ради.

Отримавши таку довідку вступник сканує її та завантажує у свій електронний кабінет.

Уповноважені особи Приймальної комісій Університету, куди такий вступник подав документи на участь у конкурсному відборі, перевіряють його право стосовно можливості скористатись сільським коефіцієнтом шляхом проставлення відповідної відмітки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

У випадку, якщо одна з приймальних комісій не підтверджує право вступника на користування сільським коефіцієнтом, такі випадки розглядаються Державним підприємством «Інфоресурс» разом з Міністерством освіти i науки України. Ухвалене «Інфоресурс» рішення є остаточним для приймальних комісій ycix вищих навчальних закладів.

Зразок довідки про реєстрацію місця проживання