До уваги вступників !!

Відповідно до листа МОН № 1/9-395 від 14 липня 2017 року з 15 липня 2017 року вступники можуть подати заяви та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії Мукачівського державного університету буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника.

Заяви в паперовій формі подаються вступником особисто до приймальної комісії Мукачівського державного університету. Факт подання кожної заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви.