До уваги вступників!!! Особливості вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальностями 053 «Психологія», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 241 «Готельно-ресторанна справа» та  242 «Туризм»!!!

Відповідно до «Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році» та Правил прийому до Мукачівського державного університету в 2019 році вступ на навчання за спеціальностями галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальність 053 «Психологія», галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», галузі знань 24 «Сфера обслуговування» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» буде здійснюватися у формі єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Наголошуємо, що у 2019 році для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за вказаними спеціальностями приймаються лише результати єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови 2019 року з таких іноземних мов, як англійська, німецька, французька та іспанська. Також інформуємо вступників, що не звільняють від складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови, дійсні сертифікати тестів з англійської мови TOEFL, International English Language Testing System або Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); німецької мови – дійсний сертифікат Test DaF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня); французької мови – дійсний сертифікат тесту DELF або DALF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня).

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальність 053 «Психологія», галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», галузі знань 24 «Сфера обслуговування» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» за всіма формами навчання:

• реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови вступників розпочинається 13 травня та закінчується о 1800 годині 03 червня;
  • реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 13 травня та закінчується о 2400 годині 03 червня;
  • складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) розпочинається 13 травня та закінчується 31 травня;
  • прийом заяв та документів та документів для осіб, які вступають на основі результатів вступних іспитів розпочинається 17 червня і закінчується 25 червня;
  • прийому заяв та документів від осіб, які вступають до Мукачівського державного університету на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування розпочинається 10 липня і закінчується 23 липня;
  • основна сесія єдиного фахового вступного іспиту проводиться 02 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти);
  • фахові вступні випробування проводяться з 05 липня по 26 липня;
  • надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням до 05 серпня;
  • виконання вимог до зарахування до 18 серпня;
  • зарахування вступників за державним замовленням 11 серпня.

Інформацію щодо проведення єдиного фахового вступного випробування з іноземної мови за технологією ЗНО для вступу у магістратуру в 2018 році для вступників зазначених спеціальностей буде оновлюватися.

Детальну інформацію щодо особливостей вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти можна отримати в Приймальній комісії (вул. Ужгородська, 26)  або за телефонами: (03131) 2-40-20, 2-11-09, +380505342749.

Просимо слідкувати за новинами на головній сторінці сайту Університету!

Категорії: Приймальна комісія МДУ