Другий день в «Літній школі» Мукачівського державного університету

Другий день в «Літній школі» Мукачівського державного університету був багатий на емоції та позитивні переживання. В першій половині дня з учнями та студентами було проведено психологічні тренінги, на яких вони вчилися розуміти емоції інших людей, виявляти свої власні емоції та почуття, оперувати ними.

В другій половині дня на учасників чекав цікавий та пізнавальний економічний квест, під час якого вони ознайомилися з основами  економічних знань, а потім отримані знання вчилися застосовувати на практиці. Подібні ігри розвивають ініціативу, інтерес до економічних знань та  активізують розумову діяльність в групі.

Веселі спортивні змагання стали хорошим завершенням дня.